of


Nog geen account?

Dagelijkse nieuwsbrief

We brengen je dagelijks het beste autonieuws

Wekelijkse nieuwsbrief

We brengen je wekelijks het beste autonieuws


Heeft u al een account?

1/4

Pirelli-kalender 2015: zijn ze niet charmant?

De 42ste editie van de bekende Pirelli-kalender draagt de uitdagende titel Calendar Girls. The Call was oorspronkelijk een idee van de Britse afdeling van Pirelli en wordt cadeau gedaan aan de beste klanten van het bedrijf.

Geschreven door Pierre-Benoit Sepulchre

19 November 2014

Advertentie

Het werd al snel een cultobject en in de loop der jaren zelfs de meest prestigieuze kalender van de wereld, zo bevestigen de grote fotografen. De Pirelli-kalender onderscheidt zich van zijn concurrenten door de foto’s met vrouwelijk schoon en een beetje glamour. Artistiek naakt wordt tot kunst verheven.

De uitgave van 2015 werd geschoten door modefotograaf Steven Meisel, die koos voor ‘modellen die een esthetische referentie zijn van onze tijd’. Hij werd bijgestaan door Carine Roitfeld, de voormalige directrice van Vogue France. De kalender bestaat uit twaalf pagina’s (voor elk maand één) en twaalf schitterende ‘nimfen’ zoals Candice Huffine, Carolyn Murphy, Adriana Lima, Karen Elson, Joan Small of Natalia Vodianova.

Helaas zullen slechts een paar duizend gelukkigen deze bijzondere pagina’s ontvangen.

Pierre-Benoit
							Sepulchre

Pierre-Benoit Sepulchre

Foto’s: Pirelli & C. S.p.A.

Advertentie