Wanneer de wereld van de tweewielers de automobieldesigners inspireert, dan zou de Nissan Urge daar het resultaat van kunnen zijn. Nissan zal dit model op de “American International Auto Show” in Detroit voorstellen. Dit design is het werk van Nissan Design America Inc. uit La Jolla, Californië.
Met of zonder helm?
De officiële foto laat enkel de achterkant zien. Maar wat zegt het perscommuniqué? Die heeft het over een “puur sportieve auto met een design uit de wereld van de tweewielers”. De motorrijders zullen dit op prijs stellen.
Kleine motor
De Nissan Urge maakt gebruik van met kleur doordrenkte aluminium panelen en aluminium velgen. Deze auto met achterwielaandrijving, bezit een pittige motor met een sportief accent. Sportief, maar met een kleine cilinderinhoud dat hoge toerentallen aankan. Het motorblok is gekoppeld aan een zesvoudige, handgeschakelde, versnellingsbak.
360
Het perscommuniqué laat ons weten dat het interieur als een cockpit werd gemaakt. Maar ook, en vooral, dat hij ook een Xbox 360 spelcomputer aan boord heeft. We krijgen nu al, en zo hoort het ook, PV’s naar ons hoofd geslingerd wanneer we een SMS versturen, stel je voor, aangehouden worden terwijl je volop in een GTA achtervolging zit!
Bron : Nissan