De reservaties voor de elektrische Peugeot 208 zijn al geopend voor wie een voorschot van € 500 stort, maar een officiële prijs is er nog niet. Dat neemt niet weg dat het storm loopt voor de kleine Fransman. Peugeot-CEO Jean-Philippe Imparato gaf op Twitter aan dat er op enkele dagen tijd al meer dan 800 bestellingen voor de e-208 binnen waren gelopen. Dat is 75 procent van de totale bestellingen voor de nieuwe 208.
#DigitalTransformation of the @Peugeot brand experience is up and running! Premiered at #GIMSWISS, online pre-reservation of the new #Peugeot208 is now available in 4 countries with many more to come. Over 1100 pre-reservations received, ¾ of these for the #electric model. pic.twitter.com/Gty4nJKny6
— Jean-Philippe Imparato (@JPImparato) 2 april 2019
In een lang interview met Automotive News Europe liet Imparato wel al wat los over de commerciële strategie voor de e-208. “We mikken vooral op de restwaarde van de auto (…) en de total cost of ownership. In sommige landen met bepaalde subsidies en CO2-belastingen zou de TCO van de e-208 quasi hetzelfde zijn als die van een benzinemodel met automatische versnellingsbak.” Voor een contract van 48 maanden zou de e-208 volgens Imparato beschikbaar zijn vanaf € 299 per maand. Een benzineversie met manuele bak kost € 269 per maand, een diesel € 289 per maand.