Enkele maanden na de berline presenteert Skoda de Combi, een model dat voor de verkoop zeer belangrijk is. Sinds 2009 – toen Skoda voor het eerst een breakversie van de Superb uitbracht – verkochten de Tsjechen al 200.000 Combi’s. Dat betekent dat gemiddeld 35 procent van de Superbs sindsdien een break is.
De nieuwe Superb Combi start zijn carrière in september en heeft volgens Skoda ‘de grootste binnen- en kofferruimte in zijn klasse’. Met een opslagruimte van 660 tot 1.950 liter zullen familie en vrienden die verhuizen je ongetwijfeld weten te vinden. De sporen en de wielbasis groeiden nog in vergelijking met de voorganger en vooral de knieruimte achterin is opmerkelijk.
De motoren zijn identiek aan de berline en leveren dus 120 tot 280 pk. Tot de uitrusting behoort onder meer een infotainmentsysteem dat zowat elke smartphone kan spiegelen dankzij SmartLink (een combinatie van MirrorLink, Apple CarPlay en Android Auto). De optionele internettoegang maakt van de Superb Combi ook een rijdende hotspot.