Sportwagen: Ferrari FF
Met deze auto reis je in elegantie. Voor de eerste keer in zijn geschiedenis stelt Ferrari een auto met 4x4 voor. Gelukkig ligt de nadruk wel op de achterwielen om een glimlach op jouw gelaat te toveren en voor een ander soort glijplezier. Kers op de taart: je kunt met het hele gezin gaan en er is nog kofferruimte.
Break: Volvo XC70
Het is wellicht niet de meest spetterende break op de markt. Maar om betrouwbare diensten te bewijzen is de XC70 onklopbare. Deze labrador is een veilige metgezel. Zijn gigantische koffer slikt jouw bagage zonder problemen en de uitstekende zetels laten toe om veel kilometers af te leggen in alle rust.
SUV: Lamborghini LM002
De chique SUV’s zijn niet te tellen in de skistations. Maak indruk op deze bende jonge wolven met de unieke Lamborghini LM002. Een tijdloze en politiek incorrecte auto met de allures van een bulldozer en het geluid van een supercar. Logisch, want onder de motorkap vinden we de V12 van de Countach. Het verbruik is buitensporig. De Lambo is niet te vergelijken met een Q7 of X5 met dieselmotor.
Kleine 4x4: Fiat Panda 4x4
Oké, deze Panda is niet de meest sexy auto van de planeet. Het wordt moeilijk om de knappe skisters te verleiden met jouw Panda, maar iedereen zal overtuigd zijn als je klimcapaciteiten toont … op de skipiste. Qua wendbaarheid kan het moeilijk beter.
Limousine: Mercedes S63 AMG 4MATIC
De comfortabelste auto van de wereld. Qua uitrusting is dit een paleis op wielen. Met deze AMG-motor heb je voldoende paarden onder de rechtervoet om het asfalt te verschroeien. Als dat bedekt is met sneeuw, dan maken de vier aangedreven wielen het leven wat gemakkelijker.