De emblematische «Speed» is nu beschikbaar in een Matt Crystal White afwerking. De witte kleur staat in mooi contrast met het Diablo Red van het kader en de laterale afdekking van de radiator. Op de wielen vinden we ook een geslaagd rood lijntje terug.

De Speed R 2014 krijgt ook een nieuwe kleurencombinatie, naast enkele moderne accenten zoals een transparant achterlicht en zwarte warmtebeschermers ter hoogte van de uitlaten.

Wie «R» zegt, heeft het in dit geval ook over een Öhlins ophanging en Brembo remmen. Het ABS systeem kan bij dit model standaard volledig uitgeschakeld worden.

De nieuwe Speed Triple R staat vanaf maart volgend jaar bij de dealer en zal 14.190 € kosten, dat is 1.000 € goedkoper.